Canhydrox GAG vs. Petvital GAG vs. Petvital Arhro Tabs

Zde najdete odborné články

Moderátor: ivan.stuchly

Uživatelský avatar
Admin ANF
Administrátor
Příspěvky: 119
Registrován: pon 27. srp 2012 14:50:15

Canhydrox GAG vs. Petvital GAG vs. Petvital Arhro Tabs

Příspěvekod Admin ANF » stř 02. bře 2016 14:50:19

Vážení chovatelé a přátelé zdravé výživy pro zvířata,

chtěli byste vědět k čemu přesně slouží nejprodávanější Canhydrox GAG a jak se liší od Petvital GAG-u nebo od Arthro Tabsu? Následující článek Vám to snad pomůže rozlousknout. Jsme rádi i za všechny další připomínky nebo dotazy.

Canhydrox GAG
Kombinovaný přípravek unikátního složení zabezpečující dokonalý stav kostry a kloubů u štěňat, mladých, dospělých i starých psů. Obsahuje hydroxyapatit tvořící podstatnou část nerostných látek mezibuněčné hmoty kostí, citran vápenatý, nejrychleji využitelný zdroj kalcia, přírodní komplex glykosaminoglykanů (v němž je chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, keratinsulfát, keratansulfát a kyselina hyaluronová), které udržují přívodem vody na patřičné úrovni metabolismus a tím i správnou funkci kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů a šlach, kyselinu eikozatetraenovou (ETA), která působí protizánětlivě při případných pohybových obtížích (kulhání apod.), a vitamin C, nezbytný pro tělu vlastní biosyntézu kolagenu. Souhrn těchto složek předchází vzniku a mírní následky vadných postojů končetin, těžkých stupňů dysplazie kyčelních a loketních kloubů, artrózy, osteoporózy atd.

Petvital GAG plv. / tbl.
Speciální přípravek jehož hlavní účinnou složkou je extrakt z tělíček faremně chovaných novozélandských mlžů (tzv. slávek) druhu Perna canaliculus obsahující komplex glykosaminoglykanů (chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, keratinsulfát, keratansulfát a kyselinu hyaluronovou) a kyselinu eikozatetraenovou k zajištění perfektního vývoje a stavu kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů a šlach. Glykosaminoglykany do nich dokážou přivést vodu nezbytnou pro průběh výměny látkové a zabezpečit jejich patřičnou pevnost a pružnost. Kyselina eikozatetraenová spolu s přírodním zdrojem selenu a vitaminem E působí jako tzv. vychytávač volných radikálů. Je vhodný k prevenci a tlumení růstových problémů, tzv. prošlapů, vadných postojů, kulhání, při značné fyzické zátěži, jako prevence zátěžových zranění, při dysplazii kyčelního a loketního kloubu, artróze, spondylóze apod.

Petvital Arthro –Tabs
Jedinečný přípravek ke zvýšení úrovně metabolismu v kostní tkáni včetně té, která se podílí na tvorbě kloubů u štěňat, mladých, dospělých a starých psů. Obsahuje speciální směs stopových prvků (železo, mangan, zinek, kobalt. molybden, měď) přírodního původu, výtažky z kostivalu lékařského, vrby bílé a pryšce chvojky, a vitamin E. Stopové prvky a bylinné extrakty zajišťují tvorbu dostatečného množství enzymů nezbytných pro hladký průběh biochemických reakcí, které vedou k bezchybému růstu, osifikaci a kalcifikaci kostí. Stabilizuje a zpevňuje klouby, urychluje hojení kostí po zlomeninách a chirurgických výkonech, předchází pohybovým potížím u rychle rostoucích mladých jedinců velkých a obřích plemen, kloubním zraněním u psů a fen v pracovní či sportovní zátěži a zhoršování hybnosti u jedinců stárnoucích. Vitamin E se uplatňuje jako tzv. vychytávač volných radikálů a brání tak vzniku zánětů.

Zpět na “Odborné články”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host